Сообщения

Сообщения за декабря 29, 2013

Karayılan'dan (PKK lideri) hükümete tehdit!..

Karayılan'dan hükümete tehdit!.. 07 Ekim 2013 Pazartesi 12:13 PKK'nın yönetici kadrolarından Murat Karayılan, ateşkes sürecine ilişkin açıklama yaptı.
Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on printMore Sharing Services0
Murat Karayılan, çözüm sürecinin kritik bir aşamada olduğunu ve sürecin bozulması durumunda sorumlunun kendileri olmayacağını söyledi. Karayılan, ateşkesi bozma gibi bir niyetlerinin olmadığını ancak, askeri operasyon yapılması halinde yaşanacak bir çatışmanın bu süreci bozabileceği konusunda uyarıda bulundu. PKK ile aynı çizgide yayın yapan Fırat Haber Ajansı'na konuşan Murat Karayılan, çözüm sürecinde PKK'lılar geri çekilirken devlet ve hükümetin çözüme dönük güven verici bir adım atmadığını ileri sürdü. Karayılan, "Tersine savaşa hazırlık anlamına gelen pratik uygulamalar geliştirildi ve bu da ciddi kuşkular yarattı. Eğer geri çekilmenin ağırlaşmasından bahsediliyorsa, bunun temel nedeni biz değil AKP'nin uygulamalarıydı. Doğrudu…

CHP'li vekilden Genelkurmay Başkanı'na çok ağır sözler

CHP'li vekilden 
Genelkurmay Başkanı'na 
çok ağır sözler 03 Ocak 2014 Cuma 16:57 CHP Tunceli milletvekili 
Hüseyin 
Aygün, Türk Silahlı Kuvvetleri 
hakkında çok tartışılacak 
tweetler attı.
Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on printMore Sharing Services0
Aygün, resmi Twitter hesabından "TSK'nın imamı da General Necdet Özel mi" diye sordu. 

Gülen'in kaset komplosundan kurtardığı kişi kim?

Gülen'in kaset komplosundan kurtardığı kişi kim?


03 Ocak 2014 Cuma 16:17 Nazlı Ilıcak, Fethullah Gülen'in seks kaseti komplosundan kurtardığı kişinin kim olduğunu canlı yayında açıkladı.
Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on printMore Sharing Services0
CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta konuşan Nazlı Ilıcak AKP ile cemaat arasındaki savaşı yorumlarlen çarpıcı bir ifşaatta bulundu.
Ilıcak, Fethullah Gülen'in geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada ünlü bir kişiyi kaset komplosundan kurtardığını iddia etmişti. Ilıcak Gülen'in seks kaseti komplosundan kurtardığı kişinin kim olduğunu canlı yayında açıkladı.
O KİŞİ ESKİ CEMAATÇİ KEMALETTİN ÖZDEMİR Mİ?
Gülen'in açıklaması medyada geniş yer bulurken sözkonusu önemli kişinin kim olduğu sorusu akıllarda yer etmişti. Canlı yayında sözkonusu ismi açıklayan Nazlı Ilıcak, "o kişi Kemalettin Özdemir'dir" dedi.
Gülen Cemaati'nin eski "emniyet imamı" olduğu iddia edilen ve c…

Emniyet'te 12 şube müdürü görevden alındı (Türkiye Cumhuriyyetində)

http://www.milligazete.com.tr/
Emniyet'te 12 şube müdürü görevden alındı
03 Ocak 2014 Cuma 18:07 Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görevden almalar devam ediyor.
Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on printMore Sharing Services0
Emniyet Genel Müdürlüğü'nde dinlemenin merkezi olarak bilinen İstihbarat dairesinde 12'si şube müdürü, 3'ü müdür yardımcısı olmak üzere 15 müdür aynı anda görevden alındı. KRİTİK ŞUBELER VAR Ergenekon, KCK ve Balyoz gibi operasyon süreçlerinde görev alan 15 Şube Müdürü ve Müdür yardımcısı bugün itibariyle görevden alındı. Görevde alınan şube müdürleri Elmadağ'daki Polis Okulu'na kaydırıldı. Görevden alınan şube müdürlerinin arasında dinleme, teknik-takip, PKK, Sol örgüt masalarına bakanlarda bulunuyor. MAYIS AYINDA BAŞKAN DEĞİŞMİŞTİ Mayıs 2013'te Ömer Altıparmak görevden alınarak İstihbarat Daire Başkanlığı'na Engin Dinç getirilmişti. Bu görev değişimin ardından aralarında ba…